Вінтажна біжутерія

Одним із наймодніших напрямків у світі біжутерії в останні роки стали вінтажні прикраси. Це суміш новітніх технологій, сучасного та старовинного стилів. Багато відомих дизайнерів шукали своє натхнення у старовинних колекціях прикрас та створювали шедеври сучасності, які змушували завмирати серця від захоплення. Ретро біжутерія багато виглядає з багатьма стилями, додає їм елегантності та шляхетності.

Наш інтернет-магазин представляє колекції біжутерії під старовину від українських виробників Skifska Etnika, які працюють над створенням своїх творів уже понад десять років. Це саме твори, оскільки кожна прикраса виконана з душею та цілою історією.

Компанію Skifska Etnika засновано братами Андрієм та Олександром Дзюбенком і представлено на нашому ринку вже близько десяти років. Усі прикраси проходять повний цикл виробництва на сімейному підприємстві у місті Біла Церква, Україна. Все починається з докладного вивчення історичної спадщини, зв'язків сучасності та давнини, даних про загублені скарби. Кожна колекція присвячується певному періоду історії. Дизайнери вивчають усі дані та створюють ескізи. Для створення прикрас було створено спеціальний ювелірний сплав Skifska Etnika, який відповідає всім вимогам європейських стандартів. Потім виріб покривається сріблом найвищої проби та проходить контроль якості.

Сьогодні існує п'ять популярних колекцій:

  • Українське бароко. Біжутерія відображає епоху 17-18 століть і символізує уникнення реальності, створення неприродних форм, тяжіння до надмірностей;
  • Візантія Біжутерія несе в собі культуру на основі релігійних мотивів православ'я у поєднанні зі східними цивілізаціями;
  • Неоліт. До нашого світу вривається доісторична культура з властивою їй романтичною простотою;
  • Міржен. Вас зустрічає світ різноманітних форм та фактур;
  • Свята Русь. Колекція пов'язана з іконами 12-13 століть Росії та України.

Кожна з них відображає самобутню культуру того часу в сучасній інтерпретації.

Запрошуємо оцінити всю красу Skifska Etnika. Для любительок яскравіших і блискучих прикрас у магазині виставлені чудові колекції біжутерії з кристалами Сваровські та біжутерії з цирконами за гнучкими цінами. Приємних покупок!