Сережки

Милі пані! Ви добре знаєте те відчуття, коли переглянуті всі сучасні та модні колекції, а вашій душі все одно хочеться чогось такого, чого ні в кого з подруг немає? Справді, у вашій скриньці повно сережок різної довжини, з камінням, зі стразами та кристалами Сваровські і без цього. Але так хочеться до літнього сарафану шалені нові сережки! Пропонуємо вашій увазі сережки під вінтаж!

Урожай сережки є одним з найпопулярніших прикрас вже не один рік. Дизайнери та художники вивчають старовинні прикраси та створюють цілі колекції для сучасних дам. У нашому магазині представлені вінтажні сережки від українського виробника Skifska Etnika, який розробляє та випускає біжутерію під старовину вже понад 10 років.

Усі колекції від Skifska Etnika створюються після ретельного вивчення певної доби. Вибираються найкрасивіші старовинні сережки, та аналізується стиль певної доби. Після ретельного аналізу дизайнер створює сучасний шедевр, у якому переплітається історія із сучасним прочитанням. Вінтажні сережки зачаровують своєю досконалою красою, в якій дивовижно поєднуються шляхетність із надмірностями, вишуканість із простотою.

У колекції « Українське бароко» сережки у вінтажному стилі підкорять вас своєю життєвою енергією, красою різьбленої роботи та багатою фантазією талановитої художниці Олесі Вакуленко. Прикраси з колекції Візантія відрізняються особливою вишуканістю, яскравістю та шармом. Вони переплітаються знання античної культури з красою Близького Сходу. А якщо вам до вподоби простота і дикий первісний романтизм, то ідеально підійдуть сережки з Неоліту. Показати свою індивідуальність та стиль допоможуть сережки зі зборів Міржен.

Урожай сережки з колекції Скіфська Етніка підкреслять ваш шарм і незвичайний смак. На сторінках нашого магазину до прикраси можна підібрати вінтажні кільця, браслети , кольє або брошки. Чекаємо на Вас!